0,00 € - 0 item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Parts made by WIX FILTERS for your car

WIX FILTERS

Z 1939 roku WIX Filters została innowacyjną firmą w produkcji filtrów. Wix produkuje, projektuje i dystrybuuje filtry do wszystkich typów dla motoryzacji, przemysłu, rolnictwa i zastosowań specjalnych. Te produkty elementów filtrujących, mają kilka linii, takie jak: oleju, powietrza, kabiny i paliwa.

jeśli chodzi o rynek części zamiennych , jakość-to wszystko. Ustawienia i funkcje powinny być tak samo dobre lub lepsze niż dane techniczne sprzętu. Jednak nie do przyjęcia dla części, które nie tylko wpływają na wydajność samochodu i trwałość, ale i bezpieczeństwo pasażerów.

jakość jest tworzony na wszystkich naszych produktów, proces, badań i rozwoju, poprzez produkcję najlepszych praktyk, badań, kontroli jakości i oceny wydajności w drodze. Nasi inżynierowie stale sprawdzają audytu jakości codziennej produkcji i testowania na naszych obiektach.

Nasze zaangażowanie na rzecz poprawy produktów i procesów ciągłych zatwierdzony na nasze wsparcie certyfikaty jakości, uznanych na poziomie międzynarodowym. Nasze rośliny będą ściśle przestrzegać specyfikacji produktów wewnętrzne techniczne , a także standardów ISO / TS 16949 i ISO 9001, producenci oryginalnego sprzętu i SAE.

stworzyliśmy strategiczne partnerstwo na całym świecie, aby zaoferować naszym klientom najlepszą jakość i największą ilość ofert konkurencyjne ceny możliwe. Jeśli jest to zakład na zielonym polu, w Europie Wschodniej lub joint venture w Azji , wspieramy ciągle te same wysokie standardy, aby wszystkie nasze produkty od wiodących marek w branży.

Człowiek Wix całego świata dzielą się obowiązek nieustannie jakości. Naszym celem jest wzrost oczekiwań klienta, ustawienia, formy i funkcji , cena i obsługa na poziomie, gdzie Wix jest jedyną firmą, która może konkurować.

Niezależnie od języka, nasze przesłanie jest jasne : jeśli wprowadzony Wix , to najlepsze, co można kupić.