0,00 € - 0 item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Parts made by WALKER for your car

WALKER

Firma, lider w dziedzinie produktów do kontroli emisji, a dziś oferuje pełną gamę rozwiązań escape światowej klasy, od silnika do rury wydechowej. Walker jest jedną z marek firmy Tenneco i jest dostawcą dla producentów samochodów i rynku części zamiennych.

znajduje się obszerny katalog, oferują kompleksowe rozwiązania dla systemów anty-zanieczyszczenia, sond lambda, rur i cichych, spokojnych i pomocniczych katalizatorów. Firma rejestruje aktywność z początku XX wieku, ale nie było aż do 1932 roku, kiedy Walker opatentowywał, co byłoby pierwszym innowacji, reengineering, tłumik z rurą apersianado, rozwój, który dał Walker swoją reputację jako lidera branży.

W 1953 roku został wprowadzony pierwszy tłumik z алюминированной nierdzewnej, - dodał specjalne kamery do kontroli dźwięku połączenia "recyklingu poszczególnych" swoich tłumików oryginalnego sprzętu. Walker wprowadził później "rozwój precyzji", miałem na myśli wzrost koni mechanicznych, automatycznych i techniczne wyższe.

w 1962 roku zostały wprowadzone urządzenia, kw, poprzedników katalizatory dziś.

W 1969 roku, firma Tenneco Inc. kupiłem Walker Manufacturing Company.

w 1987 roku wydali swoją słynną linię produktów spalin wysoka wydajność Ynomax, że jest szeroki wybór tłumików ze stali nierdzewnej Regulacja prosty i uniwersalny montaż.

ponadto, Oferuje pełną linię akcesoriów.

to Jest polityka rozwoju i innowacji, co pozwala im ulepszeń i nowych rozwiązań technologicznych w różne produkty, które oferują na dzień dzisiejszy. W 2012 roku Walker opracowuje i wprowadza na rynek swoją nową linię filtra cząstek stałych.