0,00 € - 0 item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Parts made by WAHLER for your car

WAHLER

Z wydania pierwszego patentu w 1928 roku w celu "sterowania termostat układu chłodzenia silników spalinowych", Wahler kładzie podwaliny dla powstania firmy, teraz, obecnie przekształciła się w firmę, która czerpie swoją siłę w dziedzinie innowacji, jego własne badania i rozwój.

działalność naukowo-badawcza jest jednym z działów większych inwestycji, co znacznie powyżej średniej w branży. Wahler ma własnych banków badań silników najnowszej konstrukcji, które pozwalają nie tylko na rozwój produktu. Podstawowe badania w dziedzinie termodynamiki jest to możliwe tylko przez te obiekty. Tak więc, zadaniem na przyszłość jest jasna: badania naukowe i rozwój, aby zapewnić i poszerzyć podstawę naszego sukcesu w tym trybie na Wahler nadal pomagać tworzyć innowacyjne technologie w zakresie temperatury i zarządzania spalin.

produkty Wahler niezmiennie znajduje się na lub w pobliżu silnika. W ten sposób, muszą być czasem nieczułe, jak na promieniowanie cieplne silnika, a także wysokich temperatur, środków chłodzenia. W ten sposób produkty Wahler są przeznaczone do zaspokojenia aktywnego i w pełni pewna jego pracy we wszystkich warunkach temperaturowych:

termostaty Wahler regulują, w szczególności temperatury w instalacjach chłodniczych (paliwa, wody, oleju i powietrza).

Wahler zawory i przepustnice kontroli jako elementów systemu recyrkulacji spalin, formy i objętości przepływu spalin.

Wahler linii wytwarzają liczne połączenia z silnikiem branży odzieżowej do transportu, chłodzenia i smarowania cieczy lub gazów spalinowych, gorących.

opcje produktów Wahler mają bezpośredni wpływ na wydajność i żywotność silnika. Dlatego gwarantuje najwyższą jakość swoich produktów. Dotyczy to cech funkcjonalnych, a także jakości użytych materiałów i na wszystkich etapach produkcji.