0,00 € - 0 item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Parts made by WABCO for your car

WABCO

źródło zatrudnia ponad 140 lat wynalazku system pneumatycznego układu hamulcowego George Westinghouse " w 1869 roku. W tym samym roku została założona firma " Westinghouse Air Brake Company, Westinghouse (WABCO). W ciągu XX wieku został rozszerzony poza granice technologii kolejowej sukcesy pionierów w branży pojazdów użytkowych w Europie i Północnej Ameryce

- Lider w produkcji i dystrybucji zaawansowanych technologii i systemów kontroli bezpieczeństwa i skuteczności pojazdów użytkowych. Pionierem w technologii mechanicznych, mecatrónicas i urządzeń elektronicznych dla automatyki systemów hamowania, stabilność i wysłać do samochodów ciężarowych, autobusów i przyczep.

Wśród innowacji najważniejsze jego historii można zauważyć, w ciągu 1981 produkcja układu hamulcowego, ESP, pięć lat później, w 1986 roku tworzą swój pierwszy zawieszenie pneumatyczne z elektronicznym systemem (system ECAS), w tym samym roku wypuszczają pierwszy ręczną skrzynią automatyczną. W 1996 wykonane kierownicy-mail, a w 2001 r. pierwszy system elektronicznej kontroli stabilności. Z roku na rok firma będzie promować innowacje i rozwój nowych technologii, wprowadzając na rynek nowe produkty lub poprawić własne produkcje. W 2007 roku prowadzona jest produkcja systemu łagodzenia skutków kolizji First aktywnego hamowania, a rok później-system awaryjnego hamowania, offline (AEBS), w ostatnich latach stanowią pierwszy adaptacyjny tempomat na komercyjny samochód w Chinach (w 2011 roku), a w 2012 roku pierwszy kierownicy-mail (EBS) dla samochodów ciężarowych i autobusów-hybrydy, które prowadzą. W tym samym roku opracowuje pierwszy układ hydrauliczny hamulców (ABS), elektroniczna kontrola stabilności (ESC).

WABCO utrzymuje się w branży pojazdów użytkowych, poprzez szeroki wachlarz usług i obsługi posprzedażnej. Poprzez globalną sieć obsługi, możliwości diagnostyczne, nowoczesne usługi zarządzania flotą, rozwiązania, przebudowa urządzeń i programów nauczania.