0,00 € - 0 item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Parts made by VDO for your car

VDO

w 1920 roku, firma Adolf Schindling wypuszcza pierwszy prędkościomierz, kilka lat później, w 1929 roku rodzi się VDO. Obecnie jest jednym z największych na świecie dostawców w zakresie электромеханики w branży motoryzacyjnej. Mają szeroką gamę produktów, tacógrafos i rozwiązań pobierania, bloki sterowania, pojazdów, urządzeń, części zamiennych oryginalnego i niezależnego, odzież, oryginał.

grupa Motoryzacji Continental AG, do którego należy VDO, ma trzy oddziały: Chassis & Safety, układ Napędowy i Wnętrz. Przyszli na rynek z marką Continental VDO, ATE i Barum, oferując e-produktów, systemów i usług dla samochodu, przemysłowych i pojazdów specjalnych. Opracowuje także produkty dla specjalistycznych warsztatów, a części zamienne oryginał do rynku aftermarket. Cały ten asortyment produktów obejmuje systemy zarządzania, składniki human-machine-interface, takie jak sztućce, panele i decyzje pilotów zdalnego sterowania, a także dyski telematyki.

Obok produktów dla oryginalnego sprzętu, oferują szeroki asortyment produktów dla rynku i poszczególnych seminariów, m.in. części zamienne do hamulców, napędów, silników, napędów, Centralny zamek drzwi, układów paliwowych, czujników, systemów wentylacji i chłodzenia, pompy, Wycieraczki szyb, system monitorowania ciśnienia w oponach, a także narzędzia do diagnostyki i naprawy oleju napędowego.

wydział jest odpowiedzialny za dostawę części zamiennych, kiedy seria została przerwana przez producenta pojazdu. Organizacja ZWZ ponosi pełną odpowiedzialność za produkt, w tym sprzedaży, marketingu, logistyki, produkcji, jakości, zapewniając, że części zamienne będą dostępne po produkcji stopniowo kurczyć.