0,00 € - 0 item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Parts made by VALEO for your car

VALEO

Grupa przemysłowa " francuskie pochodzenie, to opis generowany w ciągu około roku 1923 Ignacio Espartero, na początku swojej kariery zaczął z produkcji klocków hamulcowych i tarcz sprzęgła. Przez kilka lat po rozpoczęciu produkcji sprzęgła całe. Do początku ii wojny światowej posiadała większość patentów na wynalazki w dziedzinie sprzęgieł.

obecnie grupa zajmuje się przede wszystkim projektowanie, produkcja, sprzedaż i serwis po sprzedaży podzespołów do samochodów ciężarowych i przemysłowych. Jest jednym z największych na świecie dostawców części zamiennych do samochodów, do tej pory jest oficjalnym dostawcą Mitsubishi w rajdzie Paryż Dakar.

Producent części dla klientów pierwszego komputera, Valeo Service jest również sektor poświęcony działalności i marketingu w sektorze wtórnym, składa się z dwóch gałęzi, przeznaczona dla niezależnych części zamiennych (dealerów, konserwatorów i autocentros), co, z kolei, zorganizowana krajów (Francji, Hiszpanii, wielkiej Brytanii, Niemczech, we Włoszech, w Turcji, Europie Wschodniej, Brazylii i krajach Beneluksu) i inne gałęzie, przydzielona dla części budowniczych.

Valeo sprzedaje szeroką gamę produktów i usług efektywnych (katalogi, narzędzia marketingowe, szkolenia i narzędzia diagnostyczne), przeznaczone dla dealerów samochodowych, sprzedawców części zamiennych i konserwatorów niezależne. Wykonane są części i części zamiennych do większości typów elementów samochodu, m.in. oświetlenie, system luster, silnika, sprzęgła, klimatyzacji samochodów ciężarowych, chłodnic, filtrów i części karoserii.