0,00 € - 0 item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Parts made by STABILUS for your car

STABILUS

Firma głównie zajmuje się produkcją przyrządów mocy. Lider światowego rynku na sprężyny gazowe i hydrauliczne amortyzatory. Na początku swojej kariery, w ciągu 1962 roku, zaprezentowali pierwszy wiosny gazu na świecie, produkowane w serii, ten produkt zostały wyprodukowane do obecnie ponad 2 mln sztuk.

posiada szeroką sieć sprzedaży w skali globalnej, z dziewięciu centrów produkcyjnych w Europie, USA, Meksyku, Brazylii, Nowej Zelandii, Australii, Korei i Chinach. Aplikacji, produktów Stabilus idą stale rośnie dzięki kompaktowej konstrukcji, wysoki poziom komfortu obsługi i bezpieczeństwa w pracy.

posiadamy szeroki wachlarz produktów wykorzystywanych w przemyśle samochodowym, meble, krzesła, technologii medycznych i rehabilitacji, transportu i przewozów, przyczep, maszyn rolniczych i sprzętu budowlanego, maszyn i w innych aplikacjach.

Stabilus zaczął bardzo wcześnie i konsekwentnie spełniać wymagania najbardziej skutecznych w ochronie środowiska, tak jak ekologia i środowisko są częścią koncepcji jakości produktów, które reprezentują. Ponadto, jedną z zasad firmy opracować produkty nieszkodliwe dla środowiska, i produkować, sprzedawać i usuwanie odpadów, przyjazny dla środowiska.

Wśród innowacji najnowszej i najbardziej znaczące, z jednej strony, rozwój pierwszego drzwi blokada hydraulicznego i z pracy stopniowo dla przemysłu motoryzacyjnego i Powerise, aby otworzyć i zamknąć drzwi bagażnika i maski na wszystkie rodzaje samochodów, jest wynikiem rozwoju sprężyny na gaz i pokazuje drogę do erze elektroniki.