0,00 € - 0 item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Parts made by SKF for your car

SKF

Firma Korona, założona w 1907 r. Svenem Wingquist, poświęcony projektowaniu i dystrybucji łożysk, uszczelnień, układów smarowania, produktów i systemów obsługi, мехатронной produktów, produktów dla układu napędowego i innych usług związanych. Dzięki rozwojowi technologii, jako łożyska i bolilla, które miały ogromny sukces od momentu jej powstania, 1912 SKF miał przedstawicielstwa w 32 krajach i do 1930 roku było ponad 21000 pracowników i 12 fabryk na całym świecie.

W latach 1970-tych firma SKF wprowadziła na rynek plan racjonalizacji produkcji w Europie, których celem było zwiększenie wydajności i utrzymanie jakości produktu. Ten sposób opracowali system plastyczna taśma uniwersalnego transportu.

SKF produkuje i sprzedaje elementy jak na producentów samochodów, jak i na rynek części zamiennych. Projektuje i produkuje łożyska, uszczelnienia, usług i produktów powiązanych, takich jak: łożyska, wbudowane kółka, łożyska stożkowe, łożyska toczne twarde kulki niewielkich rozmiarów, uszczelki, wałów przegubowych, kompletne zestawy naprawcze dla rynku części zamiennych (w tym liczne wały przegubowe i ZEWNETRZNY).

Tylko do 2008 roku, SKF zarejestrowano 179 patentów.