0,00 € - 0 item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Parts made by SACHS for your car

SACHS

Marka należąca do koncernu ZF, pod jego nazwisko, produkuje i sprzedaje produkty wysokiej jakości, w zasadzie, amortyzatory i sprzęgła.

pierwszy patent zarejestrowany za Sachs został w 1984 roku i był impuls, aby utworzyć joint venture, założona w ciągu 1895 Ernst Sachs i Karl Fichtel, pod nazwą "Schweinfurter Pracisions-Kugellager-Werke Fichtel and Sachs" firmy, która dziś jest ZF Sachs AG. Jego podejście, kierując rynku, w połączeniu z jakością produktów, przyniosła szybki sukces.

w historii marki i firmy, można zauważyć, ważne innowacje i metody, opracowane, w tym w 1903 roku wprowadzenie "Torpedy" wał ze sprzęgłem jednokierunkowe dla rowerów. Z 1929 roku przedsiębiorstwo doświadcza rozszerzenie działalności w zakresie silników samochodów, sprzęgła i amortyzatory. W ciągu kilku lat po otwiera swoje pierwsze oddziały w Sao Paulo, Brazylia.

w 1997 Roku został przemianowany z Fichtel Sachs i AG, Mannesmann Sachs AG. Skupiają się one na samochodowy biznes i otwierają nowe oddziały w Argentynie, Meksyku i USA, rok później otwierają nowe zakłady produkcyjne w Meksyku, Chinach i Turcji. Kontynuując proces rozszerzenia w 2006 roku prowadzą otwarcie fabryki w Levice, Słowacja, do produkcji elementów zawieszenia i w 2008 roku, od otwarcia pierwszej fabryki Europejskiej moduły hybrydowe w Schweinfurt. Rok 2011 Sachs połączy się z ZF Friedrichshafen AG.