0,00 € - 0 item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Parts made by ROADHOUSE for your car

ROADHOUSE

Firma lider w produkcji komponentów tarcza dla przemysłu motoryzacyjnego. Z ponad 40-letnie doświadczenie, firma znajduje się w przedniej części aftermarket) Europy, z pozycji jednolitych i z pomocą zaawansowanych technologii w przemyśle tarcia, z zachowaniem parametrów wymaganych przez producentów pojazdów podano jedynie rynku.

w asortyment produktów, które sprzedaje podkreślają, produkcja klocków hamulcowych, tworzenie 25 milionów zestawów na rok, obejmując szeroki zakres, który obejmuje wykorzystania i stosowania europejskich, amerykańskich, japońskich, koreańskich i australijskich ponad 2000 linków z różnym poziomem wykończenia.

produkcja tarcz hamulcowych wycofała przedsiębiorstwo na wysoki sztandar, związane technologicznie z największym producentem płyt-Wschodniej Azji na rynek części zamiennych oferuje program dysków na wysokości wymagań rynku. Oferują szeroki asortyment, który obejmuje 99% parku europejskich.

jeśli chodzi o klocki hamulcowe Roadhouse zakres przekracza 500 linków, obejmujące znaczną część samochodów europejskich, amerykańskich i azjatyckich. Hamulca Roadhouse nosi metalowy uchwyt są poddawane procesowi malowania, wysoka wytrzymałość, co pozwala confieres część większą ochronę przed korozją.

Ponadto, produkty te mogą obowiązywać różne akcesoria, takie jak zestaw regulacji, i krzywka hamulca ręcznego. Tak, innowacyjny design, jakość, wskazują atrakcyjny produkt, który różni się od pozostałych producentów.