0,00 € - 0 item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Parts made by PIERBURG for your car

PIERBURG

Pierburg SA to firma, założona w ciągu 1957 roku dla rodzin Leceta e Irigoyen. Obecnie siedziba znajduje się w Abadiano, Бискайи i jest częścią grupy Kolbenschmidt Pierburg AG.

Pierburg zrobił swoje pierwsze kroki z produkcji gaźników, środki uspokajające dla komputerów, hamulce z licencji gaźniki Pierburg motocykli i silników przemysłowych z licencji Fritz Hintermayr i pomp paliwowych z licencji Sofabex.

W 1993 roku, z aplikacją Europejskiej normy w zakresie ochrony środowiska Euro-2, producenci samochodów przestały rozwinąć gaźnik do silników do stosowania systemów wtrysku. Pierburg SA zaprzestała produkcji gaźników, aby rozpocząć produkcję komponentów dla przemysłu motoryzacyjnego, jak nadal to robić do dziś.

Obecnie produkuje elementy, mające na celu zmniejszenie emisji zanieczyszczeń powietrza i system hamowania pracowników w przemyśle samochodowym, i jest dostawcą znacznej części producentów samochodów obecnych na rynku.

produkty bardziej popytu marki są zawory egr Piergurg, zawory ARV i pompy próżniowe Pierburg.

Pierburg AG usług indywidualnych systemów, modułów i komponentów do powietrza, chłodzenia i smarowania przez swoich 9 fabrykach zlokalizowanych na całym świecie. Innowacje to jeden z głównych kierunków, z pomocą niej pracują, aby wnieść znaczący wkład w redukcję zużycia paliwa i emisji spalin silników pojazdów, poprawiając ich osiągi.