0,00 € - 0 item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Parts made by OSRAM for your car

OSRAM

światowy Lider w dziedzinie lamp do samochodów. W Ameryce Północnej OSRAM SYLVANIA oferuje również kompletne zestawy żarówek do reflektorów. W Europie i Azji OSRAM zostały skierowane na źródła światła, indywidualnych. We współpracy z partnerami przemysłowych uznanych lamp reflektorów, zostały opracowane rozwiązania, wysokiej jakości oświetlenia do samochodów.

połowa wszystkich samochodów produkowanych na świecie, wyposażone w źródła światła OSRAM. Klienci w ramach największych międzynarodowych firm z branży motoryzacyjnej, ufają wymagania bezpieczeństwa stają się coraz bardziej wymagający, i zachowują swoje pozycje w konkurencyjnym środowisku dzięki wysokim standardom jakości i wydajności.

Jako lidera na światowym rynku lampy dla pojazdów OSRAM oferuje szeroki asortyment produktów, który obejmuje lampy, reflektory, a także wszystkie źródła światła do oświetlenia wewnątrz i na zewnątrz. Jako dostawca OEM dla wszystkich producentów samochodów, OSRAM oferuje oprawy LED, lamp halogenowych oraz lamp wyładowczych, wysokiego ciśnienia, w asortymencie. Każdy z tych produktów daje różne charakterystyki drogi. Cały zakres lampy off-road, specjalne produkty adaptacyjne i akcesoria.

w jej szeroki asortyment obejmuje systemy oświetlenia dla motocykli i samochodów ciężarowych, gdzie szuka połączenie bezpieczeństwa, zaawansowane technologie i indywidualny projekt w koncepcji innowacyjnego produktu.