0,00 € - 0 item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Parts made by NRF for your car

NRF

SR prowadzi swoją działalność od 1927 roku, obecnie-to wiodący producent grzejników, plaster miodu do chłodnic, chłodnice powietrza, chłodnice oleju, chłodnice dla jachtów i łodzi, elementy i Klimatyzacja.

w Dodatku do produkcji tych wyrobów, UWZGLĘDNIAJĄC projektuje i produkuje najbardziej zaawansowane systemy wymiany ciepła. Produkty NRC i pochodzą w wielu sektorach na całym świecie. Czołowi producenci samochodów, zakłady przemysłowe, stocznie, a w sektorze części zamiennych do samochodów. Ma na magazynie ponad 5000 artykułów z różnych części zamiennych do samochodów.

Liderami rynku w zakresie projektowania, produkcji i dystrybucji części zamiennych systemów ogrzewania, chłodzenia i klimatyzacji samochodów osobowych i lekkich ciężarówek. Obejmują prawie cały rynek dużych przedsiębiorstw handlu detalicznego komponentów do samochodów i sklepy grzejników.

w produkcji systemów klimatyzacyjnych obejmuje wykonanie skraplacze, sprężarki, filtry i osuszacze w parowniki, wentylatory i inne składniki.

NRF oferuje szeroki zakres chłodnic oleju dla samochodów osobowych i ciężarowych, maszyn rolniczych i tak zwanych maszyn "off-road" w branży.