0,00 € - 0 item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Parts made by NGK for your car

NGK

grupa przedsiębiorstw NGK Spark Plug Co., Ltd. jego siedziba znajduje się w Nagoi (Japonia) i obecnie liczy 36 oddziałów na całym świecie. Poza Japonią, NGK ma jedenaście fabryk, cztery centrum rozwoju i ponad 20 oddziałów dystrybucji.

W listopadzie 1936 roku założył firmę, a w przyszłym roku już dostarczali swoje pierwsze świece zapłonowe. W 1982 roku, z szerokim wprowadzeniem katalizatora regulowane, NGK włączył czujniki Lambda w swój asortyment.

obecnie, NGK jest największym światowym dostawcą świec zapłonowych i sond lambda. Rocznie wytwarza się ponad 500 milionów świec zapłonowych. Firma jest liderem w sektorze sprzętu, nowych pojazdów, serii i świec żarowych, mają również kluczową rolę w segmencie silników diesla.

oferta świec zapłonowych NGK obejmuje szeroki zakres różnych typów, od świec standardowych do świec z metali szlachetnych, pojedyncze lub podwójne.

grzejniki NGK stały się ulubieńcami niektórzy producenci samochodów produkcji seryjnej, wśród nich BMW, Citroën, Fiat, Ford, Jaguar, Land Rover, Mazda, Mercedes, Mitsubischi, Opel, Peugeot, Renault i VW / Audi, na przykład, wykorzystują grzejniki NGK.

Pod marką produkowane są kable zasilania, oferują szeroki wybór 600 kable proste i 700 zestawów kabli zasilania, to wynosi 96% kable wszystkich pojazdów. Obejmują przewody zapłonowe z miedzianym rdzeniem; z oporem węgla i cewka ind. W tych procentach też porusza się duży asortyment cewek zapłonowych, które produkują.

Z drugiej strony, sondy Lambda są produkty z dużą sławę za swoją jakość, sondy NGK gwarantują doskonałe przygotowanie mieszanki, optymalnych warunków, katalizatorów, obniżenie szkodliwych emisji i wspierają zużycie samochodu na jego niski poziom.