0,00 € - 0 item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Parts made by MONROE for your car

MONROE

Amortyzatory, SA, została założona 20 Lipca 1965, produkcja uznanych Amortyzatory Monroe" na licencji firmy TENNECO AUTOMOTIVE OPERATING COMPANY, INC.

W 1965 roku rozpoczął swoją działalność produkcyjną z 21 pracowników i zalecenia 2 dane wysyłane Monroe U. S. A, fabryka produkowała do 500 jednostek w dniu amortyzatorów.

w Ciągu roku, w 1999 roku Tenneco jest instalowany jako niezależna firma, obecnie przekształciła się w jeden z największych projektantów, producentów i sprzedawców produktów, kontrola emisji i systemów zawieszenia na rynku pierwszego komputera i obsługi posprzedażnej.

połączenie zaawansowanej technologii, doświadczenia w produkcji i oddanie do obsługi klienta, Tenneco zwiększyła dochody wyraźnie i została wyhodowana na nowe rynki, aby wzmocnić swoją pozycję lidera.

asortyment produktów MONROE składa się z amortyzatory, kolumny, zawieszenie, sprężyny, kulki, zestawy do montażu i bezpieczeństwa, moduły i elementy układu kierowniczego i zawieszenia. Liderami w produkcji systemów sterowania zawieszenia dla producentów samochodów, w segmencie amortyzatory kabiny, Sprawozdanie kluczowych amortyzatory osi dla samochodów ciężarowych i przyczep. Nowa powłoka amortyzatory osi oraz autobusów.

charakteryzuje się jako ciągły proces z wysokim poziomem technologii, integracja i ewidencji surowców, wśród których głównymi są: stalowe pręty ciągnione, rury, żelaza, nasycenia, olej wysokiej technologii i wydajności, opon i materiałów, prasowane i spiekane precyzyjne.