0,00 € - 0 item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Parts made by KYB for your car

KYB

w ciągu prawie stulecia, " KYB " specjalizuje się w hydraulicznych systemów, technologii, powszechnie używany w przemyśle, lotnictwie, dworca taryf i morskiej.

" KYB " jest jednym z największych dostawców amortyzatorów na poziomie globalnym dla producentów pojazdów. Ponad milion amortyzatorów opuszczają swoje usługi w każdym tygodniu. "KYB" Europe oferuje wysokiej jakości sprzęt, który jest podobny do oryginału, opinie kanału aftermarket. Siedziba " KYB " Europe znajduje się w miejscowości Düsseldorf, Niemcy.

grupa "KYB", ma 11.400 pracowników na całym świecie, faktury 2.600 mln dolarów. z których 60% przypada na sprzedaż amortyzatorów dla samych producentów samochodów.

posiada 15 fabryk w Azji, Europie i USA. ODPOWIEDŹ ma największą fabrykę amortyzatorów w świecie (Japonia), o mocy ponad 50 milionów sztuk i system o wysokim stopniu automatyzacji, co można wykonać kolumnę zawieszenie w tak sólo15 sekund.

" KYB " produkuje urządzenia do wielu różnych zastosowań i często wyjątkowe, łączące hydraulika z elektroniką sterowania, pneumatyki i wielu innych technologii, - nowe technologie, które otwierają nowe rynki i przyczynić się w przyszłości.

ODPOWIEDŹ ciężarówek, mikserów betonu mają reputację na całym świecie. Technologia amortyzator używany do przewozu cementu, wapna i innych materiałów sypkich. Technologia budowy bębna tradycyjne, które są używane do wytwarzania produktów ekologicznych.