0,00 € - 0 item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Parts made by GATES for your car

GATES

W 1911 roku Charles Gates, inżynier min, 32 lat, kupił małe przedsiębiorstwo pod nazwą "The Colorado Tire and Leather Company". Około 6 lat później, jego brat John Gates wymyślił paska klinowego, rewolucyjny pomysł jest do przenoszenia mocy w świecie motoryzacji.

W 1946 r. został opracowany pierwszy synchroniczny pas. Te wynalazki były początkiem ciągłego rozwoju, pasy, węże GATES. W końcu lat 50-tych, "Gates Rubber Company z siedzibą w Denver (Kolorado, USA), postanowił stworzyć swój pierwszy zakład w Europie i wybrał Erembodegem w Belgii, jak i jego Europejska siedziba.

GATES nie tylko produkuje dla wszystkich głównych producentów samochodów i maszyn, ale również i na rynku wtórnym. Dzięki stałej współpracy z wiodącymi producentami, firma zajmuje czołową pozycję na metody projektowania. Jakość produktów GATES wyróżniają się trwałością i niezawodnością.Na poziomie globalnym mówić GATESA-to synonim produktów i usług wysokiej jakości. GATES jest dealerem praktycznie wszystkich producentów samochodów na świecie. Specyfikacje produktów marki są kości producentów pojazdów, co pozwala, że jakość będzie równoważne wymiana OE. Firma stale inwestuje w jakość, badania i rozwój, pozwala im to pomóc producentom OE z każdym zadaniem projektowania biegów. Producenci mogą ufają GATES, jeśli chodzi o kompleksowych systemów przekazywania mocy i logistyki z wartości dodanej.