0,00 € - 0 item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Parts made by FTE for your car

FTE

FTE automotive posiada 11 zakładów produkcyjnych i liczne biura pomocy technicznej na całym świecie. Wysoka jakość i trwałość scharakteryzować potrzeby swoich klientów w zakresie produktów i procesów. Jakość usług i ich produktów jest absolutnym wymogiem, lub dobre relacje z klientami, dla stabilności i gwarancji długiego okresu ich firmy.

organizacji, procesów i systemów zarządzania są certyfikowane zgodnie ze standardami branży motoryzacyjnej, i znajdują się pod ciągłym rozwojem. W ten sposób odchylenia w produkt lub proces wyglądają jak szansę dla poprawy jej pracy i firmy.

współpraca z klientami, współpracownikami, dostawcami i innymi partnerami biznesowymi charakteryzuje się przejrzystości i sprawiedliwości.

Ich produkty są wynikiem intensywnych badań i rozwoju. W ścisłej współpracy z wiodącymi producentami samochodów, stale opracowują nowe rozwiązania dla systemów widzenia technicznego i ekonomicznego, które zauważają tendencję do hamulców i praca sprzęgła hydrauliczne. Aby rozwiązać to zadanie, FTE kładzie duży nacisk na dostępność wysoko wykwalifikowanych pracowników. Inżynierowie muszą znaleźć nowe sposoby, aby, aby uczynić jazdę jeszcze bardziej komfortowe i bezpieczne.