0,00 € - 0 item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Parts made by FONOS for your car

FONOS

TELEFONÓW komórkowych, część Światowej organizacji Tenneco z 1995 roku, wprowadza na rynek serię produktów do oczyszczania spalin Aluminox w Walencji, Hiszpania. Te rury wydechowe wysokiej jakości, katalizatorów, a także analizatory i systemy diagnostyczne do kontroli emisji są zgodne z wymaganiami Unii Europejskiej. Choć sprzedawany jako części zamienne na rynku części zamiennych do samochodów, produktów ALUMINOX spełniają surowe normy ustalone przez producentów sprzętu.

TELEFONÓW komórkowych i jest z największych producentów układów wydechowych do rynku aftermarket. Gillet, to uznany na całym świecie za jej konstrukcji układów wydechowych i innowacyjne. "Ściśle współpracujemy z niemal wszystkimi producentami samochodów Europejskich i specjalizujemy się w inżynierii dźwięku dla takich marek, jak Porsche, BMW i Mercedes-Benz".

nowy katalog TELEFONÓW komórkowych zawiera wszystkie składniki niezbędne dla utrzymania systemu wylotu spalin samochodu w idealnym stanie; sondy lambda, tłumiki, rury kolektora rury przednie, środkowe, tylne, i wszystkie niezbędne elementy do montażu. Katalog TELEFONÓW komórkowych i obejmuje praktycznie wszystkie samochody parku, i jakości, spełniające najwyższe wymagania użytkownika.