0,00 € - 0 item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Parts made by FAG for your car

FAG

w Ciągu ponad 120 lat, nazwa FAG jest synonimem łożyska wysokiej jakości. W 1883 roku Friedrich Fischer opracował maszynę, w Schweinfurt (Niemcy), który po raz pierwszy stało się możliwe produkcja stalowych kulek, zupełnie okrągłe. Ten wynalazek jest traktowany jako podstawa całej branży łożyska toczne. Jest to jeden z powodów, dlaczego FAG przez długi czas był traktowany jako Pionier w dziedzinie łożysk.

Schaeffler ze swoimi markami INA, LuK i FAG ma duże doświadczenie i nowoczesne technologie, niezbędne do osiągnięcia wysokich poziomów gospodarki i precyzji w produkcji. To począwszy od produkcji dużych ilości, co się dzieje, przede wszystkim w jednostce Automotive do biznesu, opartych na projektach, Przemysłowych i Lotniczych.

W ponad 70 fabrykach na całym świecie, produkujących produkty wysokiej precyzji każdy dzień, począwszy od 2 mm, tuleje igły do dużych łożysk o średnicy, mierzy 4,25 m.

rosnąca złożoność produktów wymaga nowych koncepcji produkcji i montażu. Własne działy pracują specjaliści w zakresie technologii produkcji, tworzenie i wdrażanie rozwiązań, które pasują dokładnie do potrzeb naszych mocy produkcyjnych.