0,00 € - 0 item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Parts made by FAE for your car

FAE

FAE produkuje produkty elektryczne, elektroniczne i dla branży motoryzacyjnej. Oferuje swoim klientom szeroką gamę produktów, z ponad 3000 linków. Ponad 60 lat na rynku opieramy się na swoje doświadczenie. Firmy państwu swoje usługi w Barcelonie, a obecnie eksportuje swoje produkty w ponad 80 krajach na 5 kontynentach.

w katalogu FAE możemy znaleźć czujniki MAP, czujniki ciśnienia, czujniki temperatury, termocontactos, czujniki, czujniki impulsów wałka rozrządu, świece zapłonowe, grzałki, czujniki położenia wału korbowego, termostaty, solenoidy i czujniki spalania stukowego.

FAY była pionierem w uzyskaniu certyfikatów jakości, zgodną z wymogami ISO 9001:1994. Firma dba, dbałość o klienta i traktuje go jako jedyny sposób wzmacniać i rozszerzać swoją pozycję na rynku. Ponadto, podkreśla przywiązanie do środowiska, co objawia się również z realizacją niniejszego międzynarodowego standardu.

W dziale inżynierii FAE wykorzystuje najbardziej zaawansowane technologie i materiały, a także programów rozwoju, takich jak SolidWorks, Cad, 3DS PLM dla rozwoju projektów.