0,00 € - 0 item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Parts made by DOLZ for your car

DOLZ

Przemysł DOLZ " - to firma o międzynarodowym w zakresie części samochodowych z doświadczeniem ponad 75 lat. Firma specjalizuje się w produkcji pomp wodnych, od Hiszpanii i Argentyny, ponad 2 milionów jednostek, które są dystrybuowane na całym świecie.

W ostatnich latach w DOLZ dokonano inwestycji, którego celem jest promowanie na poziomie technologicznym, szukając poprawa, która zaspokaja potrzeby współczesnego rynku udaje. Wdrożenie nowych instalacji DOLZ, obejmuje procesy produkcyjne są w pełni zautomatyzowane systemy, kontrola jakości.

nowe systemy produkcji, podkreślając, aluminium, pozwalające zaspokajać codzienne potrzeby firmy, około 12 000 jednostek dziennie. Z DOLZ to działa, aby zwiększyć stale rozmiar katalogu, który oferuje swoim klientom.

DOLZ dostawy klientom produkt, wyraźnie udowodnione na przestrzeni całego łańcucha produkcyjnego, domagając się, aby każdy składnik poziomu jakości wyższe. DOLZ zajmuje się poprawić swój proces produkcyjny, próbując pozbyć się tych faz, które mogą stanowić zagrożenie w tym, co odnosi się do jakości.