0,00 € - 0 item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Parts made by DENSO for your car

DENSO

DENSO jest jednym z największych na świecie dostawców części zamiennych pierwszego komputera do samochodu i lidera w projektowaniu i produkcji komponentów zaawansowanych technologii. Wśród ich klientów najwięksi producenci samochodów na świecie.

sprzedaży w Japonii wyniosły 27.700 mln euro w 2011. W ciągu tego samego roku firma реинвестировал w badania i ROZWÓJ ponad 9% od jego sprzedaży. Akcje DENSO котируемых na giełdach w Japonii.

DENSO w innowacje, przywiązuje szczególną wagę do ochrony środowiska i jej obowiązki jako korporacyjnej. Z drugiej strony, zachęca i wspiera różne sporty.

dział DENSO aftermarket, jest jednym z najbardziej prestiżowych w branży, oferuje szeroki zakres tysiące linków, wiele z nich w jednej aplikacji. Niektóre z tych produktów są filtry kabinowe, czujniki, elementy, diesel, elementy klimatyzacji, zapłonu, i wielu innych składników, w których został zastosowany wieloletnie doświadczenie, DENSO produktów elektronicznych i przemysłowych.

Poza tym, to wszystko DENSO obejmuje profesjonalne wsparcie klientów i udzielanie pomocy w nagłych wypadkach, w tym szkolenia i materiały marketingowe.

"