0,00 € - 0 item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Parts made by DELPHI for your car

DELPHI

marki Delphi oferuje swoim klientom linię wysokiej jakości części zamiennych do samochodów, które można używać z tą samą pewnością, że producenci samochodów mają w swoich aplikacjach oryginalnego sprzętu. Linie części zamienne zostały zaprojektowane, aby zapewnić klientom szeroką gamę produktów, które spełniają potrzeby, które wykrywają, czy to wymiana jakości, lub ulepszeniem technologii najbardziej zaawansowane.

Delphi dostaje, że uwagę konsumenta będzie polegać na produktach elektronicznych dla pojazdów i ich konsumentów. Firma, znana w swojej stałej ewolucji na przestrzeni historii ponad wieku, opierając się na swoim bogatym doświadczeniu w wymianie NW (komputer orginal), w celu świadczenia usług i zaspokojenia bieżących potrzeb coraz bardziej wymagających klientów.

- To firmy globalne, która dostarcza swoje produkty w 25 producenci samochodów, najbardziej prestiżowych na poziomie międzynarodowym.

W historii Delphi należy zauważyć, że wynalazek chłodnicy w 1.911 i pierwszy nagrzewnica do samochodu 1929 roku, a także pierwszy system, Klimatyzacja historii wśród 1954.