0,00 € - 0 item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Parts made by DAYCO for your car

DAYCO

firma DAYCO jest liderem w badaniach, rozwoju, produkcji i sprzedaży szerokiej gamy pasków, napinaczy i kół pasowych dla przemysłu motoryzacyjnego, przemysłu, transportu, budownictwa i rolnictwa.

znany na producentów oryginalnego sprzętu i rynku, akcesoria samochodowe, innowacyjna organizacja, w szczególności, dzięki technologii, DAYCO opera globalnej sieci są w pełni zintegrowane w zakłady produkcyjne, centra dystrybucji, centra technologiczne, centra handlowe i przedstawicielstwa, które używają szablon z prawie 3000 pracowników. DAYCO nadal kierować się tą samą strategią działalności podstawowej powstała ponad 100 lat temu: aby przewidzieć i zaspokoić potrzeby naszych klientów, oferując produkty i usługi, przystępne jakości.

DAYCO zajmuje się zadowolenie klientów w trakcie całego procesu rozwoju produktu, od wstępnej koncepcji projektu , w procesie produkcji, w celu automatycznego napełniania.

Na rynku motoryzacyjnym dużej konkurencji, dzisiaj, w relacji "partner", z klientami i dostawcami-to bardzo ważny czynnik sukcesu, w tym rozwój produktu , cenę, a wykonanie zamówienia.

firma zainwestowała w sprzęt do badań i produkcji zaawansowanych do sprawdzania systemów i komponentów dokładnie w ciągu całego procesu rozwoju produktu. Aby nadążyć za potrzebami rynku, DAYCO realizuje systematycznie i stale poprawia swoje możliwości technologiczne i jakościowe. Naprawdę, wszystkie działania i procesy firmy przechodzą okresowe sprawdzanie i poprawa.

DAYCO serwowane są wiodący producenci pojazdów ciężarowych na całym świecie i otrzymał zgodę zgodnie z ich nagrody jakości w przemyśle motoryzacyjnym. Zakłady produkcyjne są certyfikowane zgodnie z samochodowego normy ISO / TS 16949 (Europa ) i ISO 14001 (Ameryka Północna) .