0,00 € - 0 item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Parts made by CORTECO for your car

CORTECO

CORTECO jest producentem części zamiennych do samochodów liderem w dziedzinie zagęszczania i wibracje, poza tym, oferta produktów takich jak filtry kabinowe. Artykuły Freudenberg uważane za częściami pierwszą drużyną na rynku części pochodzenia. Jest jednym z wiodących dostawców wysokiej jakości części oryginalne, z głównym katalogu, który obejmuje ponad 19 000 artykułów.

grupa Freudenberg wpis w szablon z ponad 33 000 pracowników w 55 krajach i jest jednym z najbardziej znanych producentów z markami, jak Simmering lub Micronair.

CORTECO ma w sumie 15 wielu, rozproszonych między krajami Europy, Azji i Ameryki Południowej, a także mieć dostęp do 57-piętrowy grupy, prowadzonych na całym świecie.Produkt CORTECO korzyści z wysokiego rozwoju technicznego, co przejawia się w nowych kół pasowych wału korbowego, ten pasowe zwiększa żywotność paska, a także elementy uruchamiane przez to. To prowadzi do poprawy komfortu i zauważalny spadek produkcji hałasu.Niektóre najważniejsze produkty w katalogu CORTECO są zawieszenie silnika, tuleje w zawieszeniu, doktorze-transmisji, tuleje centrujące i pomocy pary.