0,00 € - 0 item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Parts made by CASTROL for your car

CASTROL

Castrol to marka brytyjskiej samochodowych i przemysłowych środków smarnych, olejów, które oferują szeroką gamę olejów, tłuszczów i podobnych produktów na światowym poziomie dla większości aplikacji smaru. Burmah-Castrol została przejęta przez firmę BP w 2000 roku, i marka Castrol stał się częścią Grupy Firm BP, firma ropa i gaz brytyjskie przedsiębiorstwo z siedzibą w Londynie.

Castrol oferuje smary praktycznie dla wszystkich domowych, komercyjnych i przemysłowych. Do smarowania samochodu (włączając motocykle) - 2y 4-suwowy-suwowy, benzynowy i diesla), ich produkcja obejmuje szeroką gamę płynów, ręczne i automatyczne, płynów chłodzących, płynów, zawieszenia, płyn, ciecz, tłuszcze, detergenty i produkty do konserwacji. Castrol produkuje również produkty dla rolnictwa inżynierii mechanicznej, inżynierii, przemysłu w ogóle, i jest używany morska technika.

Produkty Castrol dla samochodów osobowych: Edge, Magnatec, Syntec i GTX, rzadziej, XL, GTD, Formula RS, Synt i SLX. Do motocykli: POWER1, PowerRS i Activ, mniej często, TT, TTS, GP, GPS i dla transportu towarowego: Elixion, Enduron, Hypuron, ochrony, CRB, Agri i RX Super, dla statków: Cyltech i TLX Plus i do zastosowań przemysłowych: Hyspin (hydraulika), Aircol (sprężarki) i Alpha (biegów przemysłowe).

Castrol: "To więcej niż olej. Opracowane płynna" - to slogan reklamowy lub kopnięcie z Castrol, który jest używany głównie do znakowania swoich produktów oleju silnikowego. Produkty Castrol nadal są sprzedawane na schemacie czerwony, biały i zielony, od momentu produkcji oleju silnikowego Castrol w 1909 roku. Ogłoszenia olej Castrol historycznie przyjęli hasło: "Castrol - inżynieria płynów", to, co jest aktualizowana i przywracać jak ostatnio, "więcej niż ropy, jest projektowanie płynu."