0,00 € - 0 item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Parts made by BREMBO for your car

BREMBO

2011 był ważnym kamieniem milowym dla Brembo, ponieważ firma obchodzi 50-lecie działalności w nadzwyczajne osiągnięcia mówiąc technicznie, sportowych i sukcesów komercyjnych. W dniu 11 stycznia 1961 roku, Emilio Bombassei i Italo Breda założył OFFICINE MECCANICHE di Sombreno, oryginalny protoplasta dzisiejszej Brembo. I z nich był obecny przewodniczący grupy Alberto Bombassei, który miał tylko dwadzieścia lat w tym czasie.

To był początek przygody niż pół wieku, które doprowadziły Brembo, aby stać się niekwestionowanym liderem na rynku systemów hamulcowych. Brembo rozpoczęła produkcję tarcz hamulcowych do samochodów osobowych w 1964 roku i systemy hamulcowe do motocykli w roku 1972, natomiast w 1975 roku spółka wyruszyli w Formule 1, dostarczając własnych układów hamulcowych samochodów Ferrari GP. Podczas tego półwiecza poprzez innowacje technologiczne i ciągłych badań materiałów i procesów produkcyjnych, Brembo stał się jednym z najbardziej prestiżowych marek na świecie.

W 1995 Brembo zaczęło obrotu na giełdzie w Mediolanie i rozpoczęła strategię rozwoju, a ostatecznie doprowadzi do firmy, aby zakłady produkcyjne na całym świecie, stały wzrost przychodów i coraz pracowników.