0,00 € - 0 item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Parts made by BOSAL for your car

BOSAL

Bosal została założona w 1923 roku w Alkmaar (Holandia). Roczna przekroczyła w 2010 roku 680 mln euro. W tej chwili w firmie pracuje ponad 5600 pracowników w 30 przedsiębiorstwami w zakresie produkcji i ponad 15 centrów dystrybucyjnych. Bosal ma jako klientów wiodący producenci samochodów na światowym poziomie, a także szeroką gamę przemysłowych konglomeratów.

Bosal działa ręka w rękę z Producentów na arenie międzynarodowej. Od rozwoju produktu do lokalizacji w sieci roślin, rozwój Bosal na poziomie globalnym, i fabryki zwiększają swoją wielkość dostaw produktów OO na różnych liniach produkcyjnych, na wyższy poziom w swojej historii.

Obecnie produkty, które produkuje bosal są wydechowych do różnych pojazdów, haki holownicze, systemów paneli dachowych, przystawki do warsztatu, żaluzje i sufitach podwieszanych.

wieloletnie doświadczenie Bosal w rozwoju różnych produktów z Pierwszej Drużyny, daje dużą przewagę marki w swojej działalności i obsługi posprzedażnej. Za to, Bosal jest w stanie zapewnić swoich klientów Aftermarket, produkt o doskonałej jakości i w pełni zatwierdzony.