0,00 € - 0 item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Parts made by BENDIX for your car

BENDIX

Bendix Commercial Vehicle System), członek grupy Knorr-Bremse" i lider w dziedzinie technologii hamowania, ustawić parametry bezpieczeństwa w branży systemów sterowania i ładowania hamulców pneumatycznych samochodów ciężarowych, na przestrzeni 80 lat. Obecnie Bendix inwestuje swoje wysiłki w rozwój technologii, zaawansowanych technologii bezpieczeństwa.

Z ponad 2000 pracowników i pionierem w branży, Bendix oferuje rozwiązania dla zwiększenia wydajności, bezpieczeństwa i kosztów eksploatacji całego samochodu. Udogodnienia Bendix produkcyjnego, zlokalizowane w Huntington, Ind., Bowling Green, Ky. I Акунья, są ośrodkami produkcji i jakości. To właśnie w tych ośrodków, gdzie produkują komponenty do pneumatycznego układu hamulcowego oryginalnych przemysłu.

Bendix jest dostawcą OEM zintegrowanych systemów i elementów hamulców pneumatycznych. Przedsiębiorstwo współpracuje z systemem w ogóle, a oferuje operację sprawnie i bez problemów we wszystkich grupach produktów powiązanych, takich jak sprężarki, zawory, systemy stabilizacji toru jazdy, ABS, osuszacze powietrza, systemy wspomagania kierowcy .

odgrywa kluczową rolę wśród pierwszych gałęzi układu hamulcowego powietrza. Obecnie od firmy Knorr-Bremse rozwija się produktów zgodnie ze standardami, ale wymagające i trudne w inżynierii światowym poziomie.