0,00 € - 0 item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Parts made by AJUSA for your car

AJUSA

firma Ajusa konta, za jego ramionami ponad 40 lat doświadczenia w branży, i jest jednym z wiodących producentów komponentów dla branży motoryzacyjnej i światowym liderem. Została założona w 1972 roku i ma ponad 200 dystrybutorów w skali globalnej i z oddziałami w krajach takich jak Meksyk, Brazylia i Rosja. Katalog Ajusa jest jednym z najbardziej kompletnych na rynku, Międzynarodowy zasięg, ponad 100 000 linków do uszczelki GŁOWICY, komplety uszczelek, śruby do głowicy, taqúes, drzewa z przodu, wśród innych.

główne cele Ajusa przechodzą przez poprawę jakości swoich produktów i usług, a także rozwój nowych produktów, aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku. Aby to zrobić, znajdują się w procesie ciągłej modernizacji procesów produkcyjnych z tych, którzy szukają doskonałości w swoich produktach.

Ajusa ma naukowo-Badawczy, gdzie zespół inżynierów, pracujących z bankiem badań rolek i systemy typu CAD/CAM/CAE. Odbywają się toczących się badań dla każdej rodziny produktów.

Wydział Ajusa aktualizowane na bieżąco, przekazując wiedzę zdobytą klientom, zapewniając system kształcenia ustawicznego, różne dostępne kanały.