0,00 € - 0 item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Parts made by AINDE for your car

AINDE

AINDE to firma założona jest w 1984 roku, stworzony w celu zaspokojenia potrzeb w branży elektrotechnicznej, rosnącej branży motoryzacyjnej. Ich usługi mają obecnie powierzchnię ponad 4000 metrów kwadratowych, chociaż na samym początku, że minęło już 30 lat, rozpoczęła się w mały sklep w Walencji.

centrala znajduje się w Picanya, budowli mają bardzo wysoki poziom, modernizacji systemu finansowo-pół-robota, który pozwala spełniać oczekiwania i potrzeby swoich klientów.

Jej główna działalność opiera się na elektrycznych maszynach, zwłaszcza alternatory i rozruszniki (starter), z pomocą katalogu, który obecnie obejmuje ogromną liczbę 4000 różnych tytułów, z XP, który zawiera prawie wszystkie wymagania rynku pojazdów, co z kolei sugeruje, 80% parku samochodowego, turystyka, ciężkich pojazdów, maszyn i morskich.

Swój rynek bardziej ważne, znajduje się w Europie, i polityka wzrostu gospodarczego prowadzi do ich expansionarse w ten sposób quasi-stale działać jako liderów w produkcji i sprzedaży generatory i starter lub rozruszniki.